İnciraltı Cd. No:30/135330 Balçova/İzmir
0232 259 71 78 -Hergün * Sabah 08.00 - Akşam 19.00

Peyzaj Tasarım ve Uygulama

Peyzaj Tasarım ve Uygulama

Peyzaj tasarım ve uygulama alanında profesyonel olarak hizmet veren Avrasya Peyzaj, her türlü iç ve dış mekâna yönelik modern çözümler sunar. Yaşam alanlarını zenginleştirme ve güzelleştirme hedefiyle faaliyet gösteren firmamız, kusursuz estetik anlayışını ve üstün kalite prensibini yaptığı tüm peyzaj çalışmalarına yansıtır.

Gelişmiş teknolojisi, uzman kadrosu, deneyimli peyzaj mimarları ve doğaya duyduğu sevgiyle başarılı projelere imza atan Avrasya Peyzaj, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye ve size beklediğinizden fazlasını sunmaya hazırdır.

Peyzaj Tasarım ve Uygulama Hizmetleri Neleri İçerir?

Bu kapsamda öncelikle kişisel veya kurumsal ihtiyaçlarınız belirlenir. Bahçe, fabrika, işletme, okul, park, site, özel tesis, otel, özel mülkiyet ve benzeri alanların peyzaj gereksinimleri tespit edildikten sonra buna göre bir plan oluşturulur.

Yapılması gerekenlerin bir listesi çıkarılır. Gerçekleştirilen tasarımlar, 3 boyutlu görselleştirme sayesinde tarafınıza arz edilir. Böylece, nasıl bir sonuçla karşılaşacağınızı önceden bilirsiniz.

Peyzaj uygulamaları ise; hazırlanan bu tasarım doğrultusunda yapılacak işlemleri ifade eder. Çiçeklendirme, ağaçlandırma, sulama, değerli taş ve saksı uygulaması, gübreleme, çim bakımı, ilaçlama bunlardan birkaçıdır. Sert zemin ve aydınlatma düzenlemeleri de peyzaj uygulama çeşitleri arasında yer alır.

Peyzaj alanlarınızı her bakımdan işlevsel, dayanıklı, uzun ömürlü ve kullanışlı hâle getirmeyi amaçlayan firmamız, tüm unsurları bir bütün olarak düşünür ve ince ayrıntıları hesaba katar. Süreklilik sağlamayı ve mekânları daha yaşanılabilir kılmayı gâye edinen Avrasya Peyzaj, bu çerçevede iyisini değil, her zaman mutlak surette en iyisini yapmak için çaba gösterir.

Peyzaj Tasarımında Nelere Dikkat Edilir?

Firmamız çalışmalarını gerçekleştirirken hem sizin taleplerinizi, hem de hedef kitlenizin beklentilerini göz önüne alır. ‘Burayı kimler ziyaret edecek?’ İşte bu soru, peyzaj tasarım ve uygulama hizmetlerimize yön verir.

Avrasya Peyzaj; tasarlarken ve uygularken o bölgenin sosyokültürel yapısını, coğrafi şartlarını, iklim koşullarını da önemser. Peyzaj uygulamalarında mekânın yapısına elverişli bitkiler kullanır; hangi çiçek ve bitkinin ne kadar suya, güneşe ve nasıl bir bakıma ihtiyacı olduğunu iyi bilir. Zengin bilgi birikimini ve yıllar boyu edindiği tecrübeleri peyzaj alanlarınız için titizlikle kullanır.

Siz ne tür bir peyzaj alanınız olmasını arzu ediyorsunuz? Bu da firmamızın, üzerinde hassasiyetle durduğu bir konudur. Örneğin; bakımı kolay, düz ayak ve merdivensiz, her dem yeşil ve güzel kokulu bir bahçe istiyor olabilirsiniz.

İşte firmamız bu ve benzeri unsurları göz önünde bulundurarak, çalışmalarınızı sizin fikirlerinizle şekillendirir. Böylelikle yaşam alanlarınızın sağlıklı, huzurlu, konforlu ve fonksiyonel olmasını mümkün kılar.