İnciraltı Cd. No:30/135330 Balçova/İzmir
0232 259 71 78 -Hergün * Sabah 08.00 - Akşam 19.00

3 Boyutlu Görselleştirme

3 Boyutlu Görselleştirme

3 boyutlu görselleştirme hizmetiyle Avrasya Peyzaj projelerinizi sağlam temeller üzerine inşa eder, hayallerinizi kusursuz bir tasarımla hayata geçirir.

Mimari görselleştirme, işlevsel tasarım, sunum ve uygulama alanlarında profesyonel olarak faaliyet gösteren Avrasya Peyzaj, bu alandaki tüm beklentilerinizi modern teknolojisiyle karşılar.

Peyzaj Görselleştirme Nedir?

Peyzaj düzenlemeleri bahçe ve parklardan sosyal alanlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Bu alanlarda bulunan yapıların ve çevresinin tüm özelliklerini belli bir plan üzerinde resmetmeye ve buna uygun tasarımlar oluşturmaya peyzaj görselleştirme denir.

Buna göre önce yapının teknik çizimi elde edilir, nitelikleri belirlenir ve yapıyı oluşturan bütün unsurlar detaylı olarak modellenir.

Bu çalışma doğrultusunda projenin tasarımına ve uygulama sürecine yön verilir. Projesi çizilen yapı aslına uygun biçimde sunuma hazır hâle gelir.

3 boyutlu görselleştirme sayesinde henüz projenin temeli bile atılmadan onu hedef kitleye sunmak mümkün olur. Böylece projenin bittikten sonra nasıl bir görünüme sahip olacağı önceden bilinebilir.

Çalıştığınız peyzaj firması projede yakalamak istediğiniz tarzı sunuma ne kadar gerçekçi bir şekilde aktarırsa hedef kitlenizi etkilemek konusunda o kadar başarılı olursunuz.

3 Boyutlu Görselleştirme Hizmeti Neleri İçerir?

Bu kapsamda 3D mimari modelleme, mimari video animasyon ve sunumları hazırlanır. Bitkisel ve yapısal peyzaj tasarım projeleriniz mimari projelerle bir araya getirilir. Ardından, oluşturulan tasarımlar bütüncül bir yaklaşımla 3 boyutlu görsellere entegre edilir.

Ayrıca proje bitiminde muhtemel eksiklikleri ve hataları engellemek için tarafınıza önizleme görselleri iletilir. Proje özelliklerine göre belirlenen animasyon hareketleri ve kamera açıları size gösterilerek onayınız alınır. Süreç boyunca her ayrıntı sizinle paylaşılır.

Firmamız peyzaj projelerinin tamamlanabilmesi için mükemmel bir tasarıma ihtiyacı olduğunu bilir. Deneyimli peyzaj mimarlarımız ve farklı ihtisas alanlarındaki uzman kadromuz, bu etkileyici ve fonksiyonel tasarımı ortaya koymak için zengin bilgi birikimini, estetik sanat anlayışını, en güncel yöntemleri ve gelişmiş yazılımları kullanır. Böylelikle projelerinizin değerini artırır, bütün istekleriniz tek bir noktadan çözüme kavuşturulur.