İnciraltı Cd. No:30/135330 Balçova/İzmir
0232 259 71 78 -Hergün * Sabah 08.00 - Akşam 19.00

Danışmanlık

Peyzaj Danışmanlık

Peyzaj danışmanlık hizmetleri; projelerinizin hangi peyzaj çalışmalarına ihtiyacı olduğunu belirlemeyi ve buna uygun bir yol haritası oluşturmayı kapsar. Bu süreçte kullanıcı taleplerinin yanı sıra bölgenin konumu, coğrafi özellikleri, iklimsel şartları ve teknik gereklilikler dikkate alınır.

Peyzaj alanlarının sürdürülebilirliği, çalışmaların verimliliğini devam ettirebilmesi için danışmanlık hizmeti almaya ihtiyacınız vardır.

İşletmeniz için peyzaj tasarımı yaptırmak istiyorsanız her şeyin kusursuz olmasına önem vermeniz gerekir. Zira en ufak bir hata, potansiyel müşterilerinize karşı itibarınızı sarsabilir ve profesyonel görünümünüze gölge düşürebilir.

Peyzaj danışmanlık hizmetleri sayesinde kendinizi bu tarz risklerden korursunuz. Montaj elemanlarından tesisat ustalarına, tecrübeli bahçıvanlardan peyzaj uzmanlarına dek geniş bir kadrosu bulunan Avrasya Peyzaj, kollektif bir ekip çalışmasıyla hizmet sunar.

Avrasya Peyzaj danışmanlık hizmetlerinde zengin bilgi birikimini ve yılların birikimi olan tecrübesini en iyi şekilde kullanır.

Modern teknolojisi, alanında uzman peyzaj mimarları, ziraat mühendisleri ve diğer nitelikli personelleriyle faaliyet gösteren firmamız, peyzaj danışmanlığı alanındaki tüm beklentilere eksiksiz yanıt verir.

Peyzaj Danışmanlık Hizmeti Neleri Kapsar?

Bu hizmet gerek münferit, gerekse ortak peyzaj alanlarına yönelik tüm projeleri içine alır. Firmamız; site, AVM, yalı, villa, hastane, park, tatil köyleri, oteller, bahçe, okul, fabrika, tesis, spor alanları, özel mülkiyet ve benzeri her peyzaj projesi için danışmanlık hizmeti verir.

Bu çerçevede gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerden bazıları şunlardır:

 • İşyeri Oryantasyon Çalışmaları ve Eğitimleri
 • Çalışanlar İçin Bilgilendirme Çalışmaları ve Bakım Eğitimleri (Bitkilerin nasıl ve ne zaman budanması, çimlerin hangi dönemde ve hangi yöntemle biçilmesi gerektiği vb.)
 • Peyzaj Alanlarının Oluşturulmasına ya da Geliştirilmesine Yönelik Tüm Danışmanlık Hizmetleri
 • Alan ve Malzeme Tespiti-Tasarrufu İçin Danışmanlık
 • Uygulamalı veya Akademik Bahçe Eğitimleri
 • Mimari Dekorasyon Danışmanlığı
 • Peyzaj Keşif ve Metraj Çalışmaları
 • Peyzaj projelendirme
 • İmalat Kontrolü
 • Bahçe Bakım Hizmetleri Program ve Kontrolü
 • Peyzaj Fiyat Değerlendirmesi, Malzeme ve Bitki Fiyat Analizi
 • Adet ve Metraj Kontrolü, Gerekiyorsa revizyonu
 • Bitkiler İçin Kalite Kontrol Denetimi
 • Drenaj, Sulama ve Aydınlatma Sistemlerinin Altyapı ve Mekanik Projelerle Koordinasyonunun Sağlanması
 • Peyzaj Ürünleri Hakkında Bilgilendirme
 • Peyzaj Kesin Hesap Kontrolü
 • Bitkilendirme, Bahçe Düzenleme, İlaçlama, Gübreleme, Sulama Gibim Tüm Konularda Danışmanlık
 • Meslekî Eğitimler ve Personel Eğitimleri

Profesyonel Peyzaj Danışmanlığı İçin: Avrasya Peyzaj

Yapılması planlanan veya şu an gerçekleştirilme sürecinde olan bütün peyzaj projeleriniz için firmamızdan danışmanlık hizmeti almanız mümkündür.

Şartname hazırlama, fizibilite raporu sunma, işlemlerin kontrolü ve şartnamelere uygun hâle getirilmesi, teknik gereksinimlerin belirlenmesi danışmanlık kapsamına dâhildir.

Avrasya Peyzaj; proje yönetim firmaları, mimarlık şirketleri, belediyeler, resmi kuruluşlar ve inşaat firmaları başta olmak üzere pek çok sektöre yönelik peyzaj danışmanlığı gerçekleştirir.

Firmamız peyzaj alanlarınızın eksikliklerini tespit ederek önerilerde bulunur. Yapılması gereken uygulamalar konusunda yönlendirme sağlar. Sezonluk ve yıllık peyzaj bakım planlamasına yardımcı olur.

Yapılacak çalışmalarda mekânınızın ruhunu yansıtması, estetik ve fonksiyonel olması hedeflenir. Görsel ve işlevsel açıdan mükemmel peyzaj projelerine imza atmayı gaye edinen firmamız; danşmanlık, tasarım ve uygulama çalışmalarında bu anlayışla hareket eder.

Peyzajı yapılacak tüm alanlar için şartnameler, aplikasyonlar ve uygulama projelerinin hazırlanması, altyapı kontrolü, danışmanlık hizmetleri firmamızın sorumluluğundadır.

Avrasya Peyzaj, projenin fikir aşamasından itibaren başlayarak tamamlanmasına kadar her zaman yanınızda olur. Tarafınıza düzenli bir şekilde bilgilendirme amaçlı raporlar ileterek sizi her detaydan haberdar eder.

Peyzaj alanlarını ilgilendiren her türlü sorularınıza danışmanlık hizmetiyle cevap bulabilir, yaşadığınız sorunları etkili ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Neyi nasıl yapmanız gerektiğini bu sayede öğrenerek daha sağlam adımlar atabilirsiniz.

Böylelikle hem zamandan, hem de paradan tasarruf sağlar; maliyetlerinizi azaltır ve kârlılık oranınızı artırabilirsiniz.

Kurumsal peyzaj danışmanlık için Avrasya Peyzaj’ı tercih ederek projelerinize değer katabilir, rakiplerinizin bir adım önünde yürüyebilirsiniz.