İnciraltı Cd. No:30/135330 Balçova/İzmir
0232 259 71 78 -Hergün * Sabah 08.00 - Akşam 19.00

Hakkımızda

Neden Avrasya Peyzaj?

İnsana ve çevreye duyduğu saygıyı profesyonel işçiliğiyle bir araya getiren Avrasya Peyzaj, yeşilin zarafetinden ilham alır. İnsanların şehir hayatının stresinden uzaklaşabilmelerini, stres atabilmelerini, doğayla iç içe bir hayat sürmelerini sağlayan peyzaj düzenlemeleri firmamız tarafından özenle gerçekleştirilir.
İnsana inan olduğunu hatırlatan, motivasyonunu ve yaşama sevincini artıran, tarifsiz bir huzur veren doğa; Avrasya Peyzaj’ın deneyimli kadrosuyla yaşam alanlarınızın bir parçası olur.
Pratik, güvenilir ve ihtiyaç odaklı çözümleriyle yaşam standartlarınızı yükseltmeyi hedefleyen Avrasya Peyzaj, ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün artırarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlar.
İç ve dış mekân peyzaj hizmetleriyle sektörünün ilk tercih edilenleri içerisinde bulunan firmamız; misafir profiline ve alan konseptine göre farklı peyzaj uygulamalarıyla hizmetinizdedir.
Peyzaj mimarisindeki gelişmeleri, bahçe ürünlerindeki ve tasarımlarındaki yenilikleri sürekli takip eden Avrasya Peyzaj, bunları çalışmalarına uyarlayarak her zaman modern, güncel, çağdaş bir firma olmayı sürdürür.
Ziraat mühendisleri ve peyzaj mimarlarından oluşan tecrübeli kadrosuyla tüm talepleri eksiksiz olarak yerine getiren firmamız, size beklediğinizden de fazlasını sunacaktır.
.

Hakkımızda

Avrasya Peyzaj; sürdürülebilir ve çevre dostu projeleriyle topluma değer katmayı hedefleyen inovatif bir firmadır.
Temeli 1988 yılına dayanan firmamız 1998 yılında faaliyetlerine başlamış; 2000 yılı itibariyle İzmir’in Balçova ilçesi İnciraltı bölgesinde 18.000 metrekarelik üretim tesisini kurmuştur.
Açık alanları doğayla uyumlu, uzun ömürlü, görsel ve fonksiyonel bakımdan kusursuz bir hâle getirmeyi amaçlayan Avrasya Peyzaj, güzel bir geleceğin güzel bir çevreyle mümkün olduğunu bilir.
Daha yaşanabilir bir dünya hedefiyle yola çıkan firmamız peyzaj tasarım, uygulama, periyodik bakım, onarım ve danışmanlık hizmetleriyle faaliyet gösterdiği her alana zenginlik katar.

Misyonumuz

  • Küçük veya büyük ölçekli diye ayırmadan her projeye aynı değeri vererek müşterilerimizin tüm gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılamak.
  • Ürün ve hizmet seçeneklerimizde çeşitliliği artırarak her zaman ‘iyisini’ değil ‘en iyisini’ yapabilmek.
  • Yerli üretici olarak imâl ettiğimiz bitkiler, hazır çim ve çim tohumu gibi onlarca ürün ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

0
Mutlu Müşteriler
0
Ekilen Çimler
0
Dikilen Ağaçlar
0
Hizmet Yılımız
0
Çalışanlar
0
Profesyonel Ödüller
Vizyonumuz

  • Ülkemizdeki yeşil alanların artırılmasında etkin rol üstlenerek bireylere daha ferah, konforlu, eğlenceli ve doğayla bütünleşik bir hayat armağan etmek.
  • Hizmet bölgelerimizi hem yerel, hem de yurt dışından getirilen bitki türleriyle süsleyerek yaşam alanlarını daha estetik bir görünüme kavuşturmak, böylece sonraki nesillere temiz bir çevre bırakmak.
  • Özgün tasarımlar ve işlevsel uygulamalarla sektörümüzün aranan ismi olmak.
  • Son teknolojileri hizmetlerimize entegre ederek lider konuma gelmek.

Hizmetlerimiz

Peyzaj projelendirme, tasarım, uygulama, 3 boyutlu görselleştirme gibi hizmetler sunan Avrasya Peyzaj, süs havuzlarının üretimini da gerçekleştirir.
Firmamız tüm bu hizmetlerini sunarken meyve ağaçları, salon bitkileri, kaktüsler, mevsimlik bitkiler, yer örtücüler, çalılar ve bunun gibi daha pek çok bitkiden yararlanır.
Peyzaj uygulama çalışmalarında kullanılan bütün bitkisel materyaller firmamızdan istenilen şekil, form, boyut ve diğer özelliklere göre tedarik edilebilir.
Gelişimini tamamlamış, sağlıklı ve yetişkin bitki çeşitleriyle hizmet veren Avrasya Peyzaj, nitelikli çalışmalarıyla size ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirir.
Öte yandan hazır rulo çim ve sert zemin uygulaması, otomatik sulama sistemlerinin kurulumu, sulama malzemelerinin temini de firmamızın faaliyet alanlarına dâhildir.
Doğal taş yol uygulamaları, beton uygulamaları, çiçeklendirme, bahçe çitleri, ağaç dikim işlemleri gibi peyzaj konusunda akla gelebilecek her hizmet firmamızın uzmanlık alanı içindedir.
Özel mülk ve tesisler, fabrikalar, oteller, okullar, siteler, spor alanları ve buna benzer ortamlara yönelik peyzaj uygulamaları da geniş hizmet yelpazemizde kendine yer bulur.
Satışını yaptığımız ürünlerimiz arasında ise; torf ve toprak karışımları, çim tohumu, hazır rulo çim, hayvansal gübreler, doğal taşlar, saksı çeşitleri yer alır.

Avantajlarımız

Hergün Çalışıyoruz

Müşterilerimizin çalışma programına saygı duyuyoruz ve haftanın her günü çalışıyoruz.

Gerekli Tüm Ekipmanlar

Oldukca güncel ve profesyonel ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Aynı Gün Servis

Belirli bir izin gününüz varsa, aynı gün bizi arayın, sizi görmekten mutluluk duyarız.

Hava Durumu

Profesyonel giyim ekipmanlarımız hava şartları ne olursa olsun çalışmamıza engel değildir.

Bireysel yaklaşım

Her hizmet, bir kez tüm gereksinimlerinize uyacak şekilde güçlü bir şekilde kişiselleştirilmiştir.

Çevre Dostu Hizmet

Size, ailenize veya evcil hayvanlarınıza zarar verebilecek ürünler kullanmıyoruz.